Data | Nazwa imprezy | Zawody będące eliminacją do tej imprezy | Miejsce | Informacje | Eliminacje do |
02-03.03.2019 | Mistrzostwa Polski J18 i J23 w TSK | nie dotyczy | Białystok | Wyniki | MŚ J18 i J23 w TSK, 3-15.06.2019, Helsingborg, Szwecja
Europejski Arnold Classic w TSK, |
08-09.03.2019 | V Integracyjne Mistrzostwa Śląska w WLK | Żywiec | Wyniki | ||
16-17.03.2019 | Mistrzostwa Polski S w TSK | nie dotyczy | Białystok | Wyniki | MŚ S i W w TSK, 3-15.06.2019, Helsingborg, Szwecja
Europejski Arnold Classic w TSK, |
06-10.03.2019 | Mistrzostwa Europy W w TSK | MP S w TSK Wrocław 7-9.09.2018 | Gyor, Węgry | Wyniki | |
22-24.03.2019 | Puchar Europy w TSK i WLK | MP S w TSK Wrocław
7-9.09.2018 MP w WLK Sosnowiec, | Oshmiany, Białoruś | Wyniki | |
13-14.04.2019 | Mistrzostwa Polski J16, J18, J20, J23, S i W w WLK | nie dotyczy | Targi Kielce | Wyniki | ME W w WLK, 07-10.08.2019, Hamm, Luksemburg |
27-28.04.2019 | Mistrzostwa Polski J16, J20 i W w TSK | nie dotyczy | Będzin | Wyniki | MŚ W w TSK, 3-15.06.2019, Helsingborg, Szwecja |
28.04-04.05.2019 | Mistrzostwa Europy J18, J23 i S w TS | MP w TS Warszawa 8-9.12.2018 | Pilzno, Czechy | Wyniki | |
04-05.05.2019 | Akademickie Mistrzostwa Polski w TSK | nie dotyczy | Katowice | Uniwersytecki Puchar Świata w TSK, 14-21.07.2018, Tartu, Estonia | |
18-25.05.2019 | Mistrzostwa Świata J18, J23, S i W w WLK i WL | MP w WLK Sosnowiec, 20-21.10.2018MP w WL Warszawa, 8-9.12.2018 | Tokyo, Japonia | Wyniki | |
03-15.06.2019 | Mistrzostwa Świata w TSK | MP J18 i J23 w TSK, 16-17.03.2019, | Helsingborg, Szwecja | Wyniki | |
29-30.06.2019 | Puchar Polski w WL | nie dotyczy | Kielce | Wyniki | ME w WL, 16-19.10.2019, Tampere, Finlandia |
29-30.06.2019 | Puchar Polski w TS | nie dotyczy | Kielce | Wyniki | MŚ w TS, 18-23.11.2019, Dubai, UAE |
03-07.07.2019 | Mistrzostwa Europy W w TS | MP w TS 8-9.12.2018 Warszawa | Sibiu, Rumunia | Wyniki | |
21-27.07.2019 | Uniwersytecki Puchar Świata w TSK | MP w TSK 2-3.03.2019,AMP w TSK, 3-5.05.2019, Katowice | Tartu, Estonia | Wyniki | |
07-10.08.2019 | Mistrzostwa Europy J18, J23, S i W w WLK | PP w WL, 15-16.06.2019MP w WLK, 6-7.04.2019 | Hamm, Luksemburg | Wyniki
| |
26-31.08.2019 | Mistrzostwa Świata J18 i J23 w TS | Puchar Polski w TS | Regina, Kanada | Wyniki
| |
07-08.09.2019 | Puchar Polski w TSK | nie dotyczy | Skierniewice |
| ME J18, J23, S w TSK, 30.11-8.12, Kowno, Litwa
ME W w TSK, MŚ W w TSK |
20-22.09.2019 | Europejski Arnold Classic | MP S w TSK, 09-10.03.2019, Białystok | Barcelona, Hiszpania | Wyniki | |
05.10.2019 | Ogólnopolskie Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w TSK i WLK | nie dotyczy | Zielonki | ||
06-13.10.2019 | Mistrzostwa Świata W w TS | Sprawdzian Kadry | Potchefstroom, RPA | Wyniki | |
16-19.10.2019 | Mistrzostwa Europy J18, J23, S i W w WL | PP w WL, 22-23.06.2019, Kielce | Tampere, Finlandia | Wyniki | |
20.10.2019 | Puchar Polski w WLK | nie dotyczy | Tarnowskie Góry | MŚ w WLK, 16-23.05.2020, Pilzno, Czechy | |
18-23.11.2019 | Mistrzostwa Świata w TS | PP w TS, 22-23.06.2019, Kielce | Dubai, UAE | Zgłoszenia | |
30.11-08.12.2019 | Mistrzostwa Europy J18, J23, S w TSK | PP w TSK, 7-8.09.2019, Skierniewice | Kowno, Litwa | Zgłoszenia | UPE w TSK, |
01.12.2019 | Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym | nie dotyczy | Strzegom |
| |
21-22.12.2019 | Mistrzostwa Polski w TS | nie dotyczy | Spała | ME w TS, 04-10.05.2020, Thisted, Dania | |
21-22.12.2019 | Mistrzostwa Polski w WL | nie dotyczy | Spała | MŚ w WL, UPE w TSK, |